ciągniki, traktory - Jachowicz Sp. z o.o.
ciągniki, traktory - rolnicze,leśne, komunalne

https://www.kramp.com/shop/Kramp2009/images/logo.gif

KRAMP —> Jeśli poszukujesz szybkiej obsługi i niezawodnych ekspertów trafiłeś do właściwego miejsca. Kramp jest największą firmą w Europie posiadającą w swoim asortymencie ponad milion części zamiennych i komponentów dla takich rynków jak rolniczy, leśny i ogrodniczy czy przemysłowy. Szybko, kompletnie i online. It’s that easy.

Jesteśmy dealerem firmy Kramp

Prosimy o kontakt +4812 6531929 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chmury tagów

Zapraszamy do serwisu maszyn rolniczych, ciągników, przyczep, ładowaczy czołowych firm :

PRONAR, BELARUS, FARMTRAC, URSUS, KIOTI, WARFAMA, TYM, ZEFIR

Wykonujemy  przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy bieżące, remonty kapitalne, naprawy główne silników :

PERKINS, URSUS, DAEDONG, ANDORIA, ZETOR,MMZ

12 65319 29  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jachowicz Sp. z o.o. 30-732 Kraków, ul. Biskupińska 21

Sprzedajemy części zamienne

dzisiajdzisiaj205
wczorajwczoraj597
od początkuod początku339790
Statistik created: 2014-04-23T05:14:16+02:00

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NOWOŚCIĄ NA POLSKIM RYNKU

CIĄGNIKI DONG FENG

więcej informacji o ciągnikach oferowanych przez JACHOWICZ Sp. z o.o.  12 6531929 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 


PRONAR Sp. z o.o., z siedzibą w Narwi (woj. podlaskie), jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Siła sukcesu marki z Narwi to przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie pracowników kadry kierowniczej a także całej załogi, nowoczesne metody produkcji, najwyższe standardy jakości, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogaty i oryginalny asortyment. Oferta PRONAR to obszerny pakiet systemów i rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu drogowego, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących najwyższej jakości maszyn charakteryzujących się niezawodnością pracy.

 Ciągniki PRONAR oparte są na podzespołach renomowanych światowych firm Mitsubishi, Iveco, Perkins, Deutz, ZF, Bosch, Carraro. Ciągniki te ustanowiły nowe standardy w zakresie budowy, parametrów technicznych, wyposażenia i jakości. Oferta PRONAR obejmuje obecnie ponad 30 modeli ciągników o mocy od 35 do 265 KM, i jest ciągle rozbudowywana.


więcej informacji +48  662106061, 509558684, 513082856, 505130410

PRONAR AMK 320


Pronar 320 AMK to mały ciągnik z dużymi możliwościami, bardzo pomocny we wszelkiego rodzaju pracach komunalnych. Zaletą jego jest przestronna kabina, zapewniająca znakomitą widoczność na wszystkie strony, a przejrzyste i ergonomiczne rozmieszczenie wskaźników, dźwigni i przycisków to priorytety jakie musi spełnić ciągnik.

 

czytaj cały artykuł PRONAR AMK 320

ZEFIR 40


Ciągnik ZEFIR 40 posiada silnik z homologacją STAGE III, homologowaną kabinę oraz wszystkie tylne zaczepy. ZEFIR 40 K jest ciągnikiem bezkonkurencyjny w swojej klasie. Niskie zużycie paliwa (258g/kWh) i 4 cylindry stanowią o sile nowoczesnego silnika diesla. Idealnie sprawuje się w trudnych warunkach.

 

czytaj cały artykuł ZEFIR 40

ZEFIR 40K


Ciągnik ZEFIR 40K posiada silnik z homologacją STAGE III, homologowaną
kabinę oraz wszystkie tylne zaczepy. Pronar Zefir 40 K to ciągnik do zadań komunalnych. Niskie zużycie paliwa (258g/kWh) i 4 cylindry stanowią o sile nowoczesnego silnika diesla. Idealnie sprawuje się w trudnych warunkach miejskich.

 

czytaj cały artykuł ZEFIR 40K

ZEFIR 85

ZEFIR 85 jest oparty na prostej i nowoczesnej konstrukcji. Został wyposażony w sprawdzone rozwiązania technologiczne. Mimo niewysokiej ceny, spełnia wysokie normy ekologiczne. Ciągnik ma moc 85 KM przy masie własnej 4470 kg. Najnowsze rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy.

 

 

czytaj cały artykuł ZEFIR 85

ZEFIR 85 K


Pronar ZEFIR 85 K komunalny to niezastąpiony ciągnik we wszelkiego rodzaju pracach komunalnych w miastach, a także w transporcie i przeładunkach.
Zefir 85 K oparty jest na prostej i nowoczesnej konstrukcji. Został wyposażony w sprawdzone rozwiązania technologiczne.czytaj cały artykuł ZEFIR 85 K

ZEFIR 90


ZEFIR 90 wyposażony jest w silnik z turbosprężarką oraz chłodnicę doładowywanego powietrza.
Wizualnie nowy model ciągnika zbliżony jest do Zefira 85. Elementem wyróżniającym jest nowa lokalizacja tłumika wydechowego w cieniu słupka kabiny, co powoduje poprawę widoczności z pozycji operatora.czytaj cały artykuł ZEFIR 90

ZEFIR 90 K


ZEFIR 90 K wyposażony jest w silnik z turbosprężarką oraz chłodnicę doładowywanego powietrza.
Wizualnie nowy model ciągnika zbliżony jest do Zefira 85 K. Elementem wyróżniającym jest nowa lokalizacja tłumika wydechowego w cieniu słupka kabiny, co powoduje poprawę widoczności z pozycji operatora.czytaj cały artykuł ZEFIR 90 K

PRONAR 5112


Wyjątkowe rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy. Nowe ciągniki posiadają bardzo wydajną hydraulikę zewnętrzną  realizowaną przez dwie lub trzy (w opcji) pary szybkozłączy. Mechanicznie sterowany podnośnik posiada udźwig do 3600 kg.

 

czytaj cały artykuł PRONAR 5112

PRONAR 5122


Wyjątkowe rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy. Nowe ciągniki posiadają bardzo wydajną hydraulikę zewnętrzną  realizowaną przez dwie lub trzy (w opcji) pary szybkozłączy. Mechanicznie sterowany podnośnik posiada udźwig do 3600 kg.czytaj cały artykuł PRONAR 5122

PRONAR 5222


Wyjątkowe rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy. Nowe ciągniki posiadają bardzo wydajną hydraulikę zewnętrzną  realizowaną przez dwie lub trzy (w opcji) pary szybkozłączy. Mechanicznie sterowany podnośnik posiada udźwig do 3600 kg.czytaj cały artykuł PRONAR 5222

PRONAR 5135


Najnowsze rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy.
Model 5135 to 100 konna jednostka firmy IVECO. Zastosowany silnik jest całkowicie nową konstrukcją wprowadzoną do produkcji w ostatnich latach.czytaj cały artykuł PRONAR 5135

PRONAR 5235


Najnowsze rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy.
Model 5235 to 97 konna jednostka firmy IVECO. Zastosowany silnik jest całkowicie nową konstrukcją wprowadzoną do produkcji w ostatnich latach.czytaj cały artykuł PRONAR 5235

PRONAR 6170


Ciągnik PRONAR 6170 o mocy 141 KM jest ofertą adresowaną do tych,
dla których model PRONAR 5235 o mocy 101 KM jest za mały, a model PRONAR 7150 o mocy 176 KM, zbyt duży. Sprawdza się doskonale w orce, pracach z agregatami uprawowo-siewnymi, maszynami o dużym zapotrzebowaniu mocy na WOM.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 6170

PRONAR 6180


Ciąg
nik PRONAR 6180 o mocy 147 KM z silnikiem DEUTZ jest ofertą adresowaną do tych, dla których model PRONAR 5235 o mocy 101 KM jest za mały, a model PRONAR 7150 o mocy 176 KM, zbyt duży.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 6180

PRONAR 7150


Najnowsze rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy. Ciągniki wyposażone są w tylny trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi TUZ, którego wymiary przyłączeniowe odpowiadają III kategorii zawieszenia wg normy ISO730.czytaj cały artykuł PRONAR 7150

PRONAR 8140

 
Najnowsze rozwiązania technologiczne i podzespoły renomowanych firm, wygoda użytkowania oraz zwiększona wydajność pracy.
Sercem ciągnika jest silnik firmy DEUTZ, posiadający homologację Stage IIIA, sześciocylindrowy, turbodoładowany, z intercoolerem, chłodnicą paliwa i elektronicznie sterowanym wtryskiem.czytaj cały artykuł PRONAR 8140

PRONAR 82A


PRONAR 82A to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 czytaj cały artykuł PRONAR 82A

PRONAR 82A II


PRONAR 82A II to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego. 

czytaj cały artykuł PRONAR 82A II

PRONAR 82SA


PRONAR 82SA to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  o doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82SA

PRONAR 82SA II


PRONAR 82SA II to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82SA II

PRONAR 82SA III


PRONAR 82SA III to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82SA III

PRONAR 82TSA


PRONAR 82TSA to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82TSA

PRONAR 82TSA/2


PRONAR 82TSA/2 to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82TSA/2

PRONAR 82TSA II


PRONAR 82TSA II to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82TSA II

PRONAR 82TSA III


PRONAR 82TSA III to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82TSA III

PRONAR 82TSA II/2


PRONAR 82TSA II/2 to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 82TSA II/2

PRONAR 1025A


PRONAR 1025A to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1025A

PRONAR 1025A II

 
PRONAR 1025A II to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1025A II

PRONAR 1025A II/2


PRONAR 1025A II/2 to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1025A II/2

PRONAR 1025A III


PRONAR 1025A III to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1025A III

PRONAR 1221A


PRONAR 1221A to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1221A

PRONAR 1221A II


PRONAR 1221A II to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 czytaj cały artykuł PRONAR 1221A II

PRONAR 1221A III


PRONAR 1221A III to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1221A III

PRONAR 1523A


PRONAR 1523A to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do średnich i dużych gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1523A

PRONAR 1523A III


PRONAR 1523A III to sprawdzony i niezawodny ciągnik, doskonale nadający się do  średnich gospodarstw. Jego duże możliwości rozbudowy zapewniają, że jest  to doskonały ciągnik dla każdego.

 

 

czytaj cały artykuł PRONAR 1523A III

  KIOTI DK 551C  - Dobry wybór !!!

 

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług kredytowych (gotówkowych, inwestycyjnych, hipotecznych), ubezpieczenia i faktoring. Specjalizujemy się w kredytach samochodowych, na zakup maszyn oraz leasingu 

Świadczymy usługi w zakresie produktów finansowych na terenie całej Polski.

Dzięki mobilnym doradcom jesteśmy blizej klienta niezależnie od jego miejsca zamieszkania.

509 737 995   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupów