ciągniki, traktory - Jachowicz Sp. z o.o.
ciągniki, traktory - rolnicze,leśne, komunalne

Miniładowarka przegubowa Dapper 5000
Miniładowarka przegubowa DAPPER 5000, niezawodny pomocnik we wszystkich pracach. Ładowarka DAPPER 5000
Miniładowarka przegubowa Dapper 5000
Miniładowarka przegubowa DAPPER 5000, niezawodny pomocnik we wszystkich pracach. Ładowarka DAPPER 5000
Miniładowarka przegubowa Dapper 5000
Miniładowarka przegubowa DAPPER 5000, niezawodny pomocnik we wszystkich pracach. Ładowarka DAPPER 5000
Miniładowarka przegubowa Dapper 5000
Miniładowarka przegubowa DAPPER 5000, niezawodny pomocnik we wszystkich pracach. Ładowarka DAPPER 5000

KRAMP —> Jeśli poszukujesz szybkiej obsługi i niezawodnych ekspertów trafiłeś do właściwego miejsca. Kramp jest największą firmą w Europie posiadającą w swoim asortymencie ponad milion części zamiennych i komponentów dla takich rynków jak rolniczy, leśny i ogrodniczy czy przemysłowy. Szybko, kompletnie i online. It’s that easy.

Jesteśmy dealerem firmy Kramp

Prosimy o kontakt +48 12 653 19 29 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do serwisu maszyn rolniczych, ciągników, przyczep, ładowaczy czołowych firm :

PRONAR, BELARUS, FARMTRAC, URSUS, KIOTI, WARFAMA, TYM, ZEFIR

Wykonujemy  przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy bieżące, remonty kapitalne, naprawy główne silników :

PERKINS, URSUS, DAEDONG, ANDORIA, ZETOR,MMZ

12 65319 29  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jachowicz Sp. z o.o. 30-732 Kraków, ul. Biskupińska 21

Sprzedajemy części zamienne

dzisiajdzisiaj157
wczorajwczoraj523
od początkuod początku607915

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NOWOŚCIĄ NA POLSKIM RYNKU

CIĄGNIKI DONG FENG

więcej informacji o ciągnikach oferowanych przez JACHOWICZ Sp. z o.o.  12 6531929 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Firma Tym (Tong Yang Moolsan Co., Ltd.), z siedzibą w Seulu, założona została w 1960 roku i ma prawie pięćdziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu, produkowaniu i dystrybucji najwyższej jakości ciągników i wyposażenia rolniczego.
Wszystkie traktory z fabryki TYM korzystają z najlepszych osiągnięć branży przemysłowej.

TYM oferuje szeroką gamę produktów - moc silników rozciąga się od 23 do 100 koni mechanicznych.
Większość modeli wyposażona jest w ogrzewane kabiny i klimatyzację. Niektóre posiadają hydrostatyczną skrzynię biegów. Ładowarki i koparki dostępne są do każdego typu ciągnika.

TYM jest prężną i ciągle rozwijającą się firmą z dynamicznym oddziałem R & D powstałym, aby pomagać w sprzedaży. TYM odpowiada potrzebom wciąż zmieniającego się rynku.

Na rynku amerykańskim firma pojawiła się po raz pierwszy w 1999 roku wypuszczając swoje traktory pod marką Mahindra, później Millenium i Skorpion. Następnie, przez kilka lat ich sprzedażą zajmowało się OEM.
Pod swoją nazwą Tym rozpoczął sprzedaż w USA w 2001 roku. Rok później pojawiła się na rynku kanadyjskim.

We wrześniu 2004 roku z połączenia TYM i TYM-USA powstała firma DBA TYM TRACTORS działająca na amerykańskim rynku. TYM posiada i zarządza dwoma centrami dystrybucyjnymi w Stanach Zjednoczonych: w Redmont, powstałym w 2001 r. i w Wilson, najnowszym, mierzącym 10 000 metrów kwadratowych obiekcie, gdzie mieści się siedziba główna.

TYM inwestuje nie tylko w rozwój technologiczny swoich produktów, lecz również w działalność serwisów dystrybucyjnych na całym świecie. W Ameryce Północnej TYM jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą w swojej branży.

W Polsce marka TYM dostępna jest od 2009 roku dzięki staraniom firmy AGRIMEX wyłącznego importera, oraz HYDRO-MASZ, głównego dystrybutora ciągników TYM. Wysoka jakość produktów, niezawodność, fachowa obsługa, rozbudowana sieć dealerska, szeroka dostępność części oraz materiałów eksploatacyjnych, zapewniają zadowolenie klientów na długie lata.

Wszystkie ciągniki TYM posiadają bardzo korzystną gwarancję producenta:

24 miesiące na cały ciągnik
36 miesięcy na silnik Perkins
 

więcej informacji +48  662 106 061, 509 558 684

TYM 273 HST


TYM 273 to nieco mocniejsza wersja T233, którego silnik, dzięki zwiększeniu pojemności rozwija nieco większą moc. Pozostałe parametry techniczne są te same, podobny jest również zakres prac, do których możemy wykorzystać ten mikrociągnik.

 

 

czytaj cały artykuł TYM 273 HST

TYM 293 HST


Najmniejszy TYM napędzany jest trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi za pośrednictwem dwuzakresowej przekładni hydrostatycznej. Ten mikrociągnik doskonale sprawdzi się w lekkich pracach komunalnych, zwłaszcza utrzymaniu zieleni.

 

 

czytaj cały artykuł TYM 293 HST

TYM 353


TYM 353 to największy z najmniejszych w rodzinie ciągników koreańskiego producenta. Ten model napędza już czterocylindrowa jednostka Mitsubishi. W modelu z przekładną mechaniczną do dyspozycji jest 12 biegów z pełnym rewersem mechanicznym. Ten ciągnik, oprócz terenów zielonych i prac komunalnych sprawdzi się także w niewielkich gospodarstwach specjalistycznych.
 

czytaj cały artykuł TYM 353

TYM 353 HST


TYM 353 HST to największy z najmniejszych w rodzinie ciągników koreańskiego producenta. Ten model napędza już czterocylindrowa jednostka Mitsubishi. W modelu z przekładną mechaniczną do dyspozycji jest 12 biegów z pełnym rewersem mechanicznym. Ten ciągnik, oprócz terenów zielonych i prac komunalnych sprawdzi się także w niewielkich gospodarstwach specjalistycznych.
 

czytaj cały artykuł TYM 353 HST

TYM 433


TYM 433 to najmniejszy model pełnowymiarowego ciągnika rolniczego w gamie modeli TYM. Ciągnik napędzany jest czterocylindrową jednostką Perkinsa, za pośrednictwem mechanicznej przekładni z rewersem. Bogato wyposażona, przestronna kabina zapewnia operatorowi komfortowe warunki do pracy. TYM 433 wykona wszystkie prace w niewielkim gospodarstwie rolniczym czy ogrodniczym. Doskonale sprawdzi się również w pracach komunalnych.
 

czytaj cały artykuł TYM 433

TYM 503

Ciągnik TYM
50-konny model T503 to idealny ciągnik pomocniczy. Niezawodny silnik Perkins, wielobiegowa przekładnia z rewersem, przestronna, dobrze wyposażona kabina to podstawowe zalety tego modelu. Pokaźna moc w połączeniu z niewielkimi gabarytami sprawiają, że TYM T503 doskonale sprawdzi się w pracy w budynkach inwentarskich. Umiarkowany ciężar umożliwi pracę na chodnikach, placach i trawnikach co pozwala na wszechstronne zastosowanie T503 w pracach komunalnych.
 

czytaj cały artykuł TYM 503

TYM 603

Ciągnik TYM
T603 to idealny, uniwersalny  następca "sześćdziesiątki", jednak jego parametry pozwalają na znacznie większy zakres zastosowania. Rozbudowana, mechaniczna przekładnia 24/24 przenosi moc 4-cylindrowego silnika Perkins z doładowaniem. Mocny podnośnik, dwie prędkości WOM oraz doskonałe właściwości trakcyjne umożliwiają wykorzystanie TYM-a T603 do każdej pracy.

 

czytaj cały artykuł TYM 603

TYM 603 PS

Ciągnik TYM
T603 PS to idealny, uniwersalny  następca "sześćdziesiątki", jednak jego parametry pozwalają na znacznie większy zakres zastosowania. Rozbudowana, mechaniczna przekładnia 24/24 przenosi moc 4-cylindrowego silnika Perkins z doładowaniem. Mocny podnośnik, dwie prędkości WOM oraz doskonałe właściwości trakcyjne umożliwiają wykorzystanie TYM-a T603 do każdej pracy.

 

czytaj cały artykuł TYM 603 PS

TYM 903

Ciągnik TYM
T903 to pierwszy z najmocniejszych modeli firmy. Popularny czterocylindrowy silnik Perkins generuje 92,5 KM mocy. Napęd przekazuje 32 biegowa przekładnia z pełnym rewersem elektrohydraulicznym, wyposażona w półbieg przełączany pod obciążeniem. Podnośnik obsługiwany jest elektronicznie, EHR Bosch zawiera również funkcję tłumienia drgań. Ten model to uniwersalny ciągnik rolniczy spełniający wymagania większości polskich gospodarstw.

 

czytaj cały artykuł TYM 903

TYM 1003

Ciągnik TYM
T1003 to flagowy model TYM-a. Czterocylindrowy silnik Perkins, tutaj wyposażony dodatkowo w intercooler generuje 101 KM mocy. Napęd przekazuje 32 biegowa przekładnia z pełnym rewersem elektrohydraulicznym, wyposażona w półbieg przełączany pod obciążeniem. Podnośnik obsługiwany jest elektronicznie, EHR Bosch zawiera również funkcję tłumienia drgań. Ten model to uniwersalny ciągnik rolniczy spełniający wymagania większości polskich gospodarstw.

 

czytaj cały artykuł TYM 1003

Informacja handlowa
+48 12 653 19 29,   662 979 203,  509 737 995
30-732 Kraków ul.Biskupińska 21

 
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupów